محل تبلیغات شما

درب ضد سرقت ایرانی در هنگام انتخاب و خرید درب ضد سرقت، جزو گزینه‌های شما است؟ و یا فکر می‌کنید این درها کیفیت خوبی ندارند و لازم است حتماً از انواع خارجی دربهای ضد سرقت یک گزینه را انتخاب کنید؟

جالب است بدانید که در حالی که اغلب مردم تصور می‌کنند که درهای ضد سرقت ایرانی کیفیت پایینی دارند و ترجیح می‌دهند با پرداخت هزینه‌های بالا یک درب ضد سرقت خارجی تهیه نمایند، این درها دارای کیفیت قابل قبولی هستند و به نسبت هزینه‌ای که می‌پردازید اغلب گزینه مناسبی هستند.
بسیاری از مشتریان ما افرادی هستند که در ابتدا تمایلی به خرید درب ایرانی نداشتند. اما وقتی با راهنمایی ما مجاب شدند که یک در ایرانی هم می‌تواند پاسخگوی نیازشان باشد، پس از مدتی رضایت خود را به اعلام نمودند.

متخصصان ایرانی معمولاً مواد لازم برای ساخت این نوع در را از کشور ترکیه وارد می‌‌کنند. البته بعضی از مهندسان از محصولات داخلی نیز برای ساخت درب ضد سرقت استفاده می‌‌کنند؛ اما غالباً به دلیل هزینه زیاد دستگاه‌‌های لازم برای تولید این محصولات، ابزار موردنیاز برای ساخت این در‌‌ها را وارد می‌‌کنند.

درهای ضد سرقت ایرانی؛ که به‌طور کامل در داخل کشور تولید می‌‌شوند را می‌‌توان به‌نوعی تقلید از درهای ضد سرقت ترک و درهای ضد سرقت چینی دانست که با آوردن تکنولوژی ساخت و استفاده از دستگاه‌‌های مدرن، گامی در بومی کردن این صنعت برداشته‌‌اند.

درج تبلیغات انواع درب های ضدسرقت در سایت دیوار

مزایای درب ضد سرقت ایرانی چیست؟

درب‌های ایرانی در مقابله با سارقان عملکرد خوبی دارا هستند، زیرا متخصصان در تولید بهترین درب ضد سرقت ایرانی از تکنولوژی‌های برتر روز استفاده کرده‌اند تا درب ضد سرقت ایمن و استانداری ساخته و جلوی بروز حادثه را بگیرند.

اگر چه برخی درب‌های ضد سرقت چینی نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند، اما بعد از درب ضد سرقت ترک که بالاترین کیفیت را از بین انواع درب ضد سرقت ارائه‌شده در بازار ایران گرفتند، درب ضد سرقت ایرانی؛ نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

یکی از روش‌های سارقان برای ورود به منزل از راه درب استفاده از دیلم و ابزار برای باز کردن در است. در این درب ضد سرقت، مقاومت بالای چوب و فهای به‌کاررفته در آن به‌قدری است که جلوی این کار سارق را می‌گیرد. همچنین استفاده از بتن در برخی از انواع درب ضد سرقت ایرانی راه هر نوع نفوذی را سد می‌کند. همچنین اگر سارق قصد باز کردن قفل درب را داشته باشد به جهت استفاده از انواع قفل و ترکیب آن و بهره بردن از تکنولوژی آلمانی در قفل‌ها توان باز کردن تمامی قفل‌ها را نخواهد داشت.

در بین نمونه‌های خارجی، درب‌های ضد سرقت ایرانی با درب‌های ضد سرقت ترکیه‌ای بیشترین وجه اشتراک را دارند و این به این دلیل است که بخشی از تولید این درب‌ها در ترکیه انجام می‌شود و قسمت عمده کار در ایران مونتاژ می‌شود.

در ساخت این درب ضد سرقت عموماً مواد درجه یک با کیفیت برتر استفاده میگردد، این درب‌ها بخاطر جنس رویه‌شان علاوه بر زیبایی، دوام و ماندگاری خوبی برخوردار هستند.

خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی

خرید انواع درب های ضدسرقت ایرانی در بخش

آگهی رایگان شهر24

قیمت درب ضد سرقت ایرانی

درهای ضد سرقت ایرانی دارای انواع مختلف است و هر کدام قیمتی متناسب با ویژگی‌های خود دارد. این نوع درب ضد سرقت نسبت به درب ضد سرقت ترک اصل قیمت کمتری دارد، اما در قیاس با درب ضد سرقت چینی از قیمت بیشتری برخوردار است. با توجه به برتری کیفیت این نوع درب ضد سرقت نسبت به نوع چینی، این تفاوت قیمت منطقی به نظر می‌رسد.

بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی را می‌توانید با قیمتی کمتر از یک میلیون تومان تا حدود سه میلیون تومان تهیه کنید. بسته به این‌که چه موادی در تولید درب‌ها استفاده‌شده باشد قیمت آن‌ها متفاوت میباشد.


درب ضد سرقت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی